МоваЯзык

/ Новини медицини

Нардепів хочуть позбавити безкоштовного медобслуговування

В українському парламенті зареєстрований законопроект, згідно з яким депутатів пропонують позбавити їх преференцій в сфері медобслуговування.

У проекті закону №8221 про внесення змін до Закону України "Про статус народного депутата України" (щодо реалізації конституційного принципу рівності всіх громадян при забезпеченні права на охорону здоров'я і медичну допомогу) говориться про необхідність виключити кілька пунктів щодо безкоштовного медичного обслуговування діючих та екс- депутатів. Документ опублікований на сайті Верховної Ради України.

Зокрема, автори законопроекту пропонують виключити частину 13 (статті 20, глави 4), в якій нардепам по закінченню терміну їх повноважень гарантується збереження безплатного медичного обслуговування в тих медичних закладах, за якими вони були закріплені у період виконання депутатських повноважень.

Крім того, в пояснювальній записці до документа також йдеться про необхідність зовсім виключити пункт про те, що народний депутат безкоштовно забезпечується медичним обслуговуванням.

м

Автори пояснюють важливість прийняття даного документа необхідністю належного і рівного забезпечення прав і інтересів всіх громадян в сфері охорони здоров'я в умовах розбудови державності, демократизації і т.д.

Зараз документ знаходиться на розгляді в комітетах.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, що входить в обов'язки лікаря "за договором".

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини