Настають сильні магнітні бурі: лікар розповів, як до них підготуватися

21,9 т.
Настають сильні магнітні бурі: лікар розповів, як до них підготуватися

У листопаді метеорологи прогнозують досить сильні геомагнітні коливання.

Найсильніші магнітні бурі почнуться 7 листопада і триватимуть до 11 листопада без перерви. Також досить неспокійним буде 15 листопада, коли магнітосфера буде порушена.

За словами лікаря-експерта Віктора Литвиненка, незважаючи на загострення хронічних захворювань, до магнітних бурь можна підготуватися.

"Обов'язково знаходите час для відпочинку і не доводьте себе до перевтоми. Намагайтеся максимально висипатися, усуньте прояви безсоння", - розповів він "МедОбозу".

Відео дня

Він також рекомендує по-можливості кожен день проводити не менше години на свіжому повітрі в місцях, віддалених від громадського транспорту і ходити якомога більше пішки. "Займіться яким-небудь видом спорту, найкраще плаванням, або хоча б виконуйте ранкову гімнастику. Це відмінне тренування для серцево-судинної системи", - додає медик.

Ефективний засіб для профілактики метеопатій - санаторно-курортне лікування та різні бальнеологічні і фізіотерапевтичні процедури. Тому пізня осінь - найсприятливіший період для того, щоб відправитися у відпустку. "Намагайтеся не перевантажуватися фізично і уникайте стресів", - говорить лікар.

Лікар нагадує, що в ці періоди чутливі люди можуть страждати від сильного головного болю, запаморочення, тахікардії, перепадів тиску.

Також варто звернути увагу на харчування: уникати алкоголю, смаженої і жирної їжі, обмежити вживання солі.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", недавно вчені з 24 дослідницьких організацій по всьому світу підготували звіт про вплив глобального потепління на здоров'я людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки