Названа причина, чому з віком росте живіт

Названа причина, чому з віком росте живіт

У людей з віком через уповільнення здатності організму спалювати жир починає рости живіт.

Такого висновку дійшли вчені з США, провівши досліди на мишах, передає РІА "Новости".

Згідно з дослідженням, у літніх мишей імунні В-клітини в черевному жирі несподівано починають розростатися, що призводить до порушення обміну речовин і виникнення запалення. Тобто в молодому віці ці імунні клітини організм перемагає, а в більш зрілому вони просто залишаються в черевній порожнині.

Фахівці повідомили, що побороти цю недугу можна. Вчені заявили, що потрібно перевірити ефективність впливу на жирові В-клітини, що погано працюють, препаратів, які використовують в лікуванні деяких видів раку.

Відео дня

Якщо результат буде позитивним, тоді можна буде знизити рівень таких вікових захворювань обміну речовин, як діабет другого типу і атеросклероз.

Ожиріння

Як повідомляв OBOZREVATEL, дієтологиня розповіла, як прибрати жир на животі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки