Названа причина, що збільшує ризик смерті в три рази

13,1 т.
Названа причина, що збільшує ризик смерті в три рази

Стрес на роботі і порушення сну в три рази збільшують ризик смерті від серцево-судинних захворювань у людей з гіпертонією.

Про це йдеться в новому дослідженні вчених із Мюнхенського технічного університету.

"Сон повинен бути часом відпочинку, розслаблення і відновлення енергії. Якщо ви схильні до стресу на роботі, сон допомагає вам відновитися. На жаль, поганий сон і стрес на роботі часто супроводжують один одного, а гіпертонія ще більше посилює цей ефект", – попередив провідний автор дослідження, професор Карл-Хайнц Ледвіг.

Відео дня

Читайте: Вчені сказали, як врятуватися вином від передчасної смерті

Вчені відзначили, що стрес на роботі і поганий сон протягом багатьох років призводить до втрати енергії і може привести до ранньої смерті.

Ледвіг додав, що результати досліджень говорять про те, що лікарі повинні питати пацієнтів про те, чи не відчувають вони стресу на роботі і чи добре сплять. Роботодавці ж, на його думку, повинні забезпечити допомогу в подоланні стресу на робочому місці і лікуванні безсоння, особливо для персоналу з хронічними захворюваннями, такими як гіпертонія.

Названа причина, що збільшує ризик смерті в три рази

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені заявили, що тривалий сон загрожує передчасною смертю через те, що сприяє розвитку серцево-судинних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки