МоваЯзык

/ Новини медицини

Названа причина, що збільшує ризик смерті в три рази

Стрес на роботі і порушення сну в три рази збільшують ризик смерті від серцево-судинних захворювань у людей з гіпертонією.

Про це йдеться в новому дослідженні вчених із Мюнхенського технічного університету.

"Сон повинен бути часом відпочинку, розслаблення і відновлення енергії. Якщо ви схильні до стресу на роботі, сон допомагає вам відновитися. На жаль, поганий сон і стрес на роботі часто супроводжують один одного, а гіпертонія ще більше посилює цей ефект", – попередив провідний автор дослідження, професор Карл-Хайнц Ледвіг.

Вчені відзначили, що стрес на роботі і поганий сон протягом багатьох років призводить до втрати енергії і може привести до ранньої смерті.

Ледвіг додав, що результати досліджень говорять про те, що лікарі повинні питати пацієнтів про те, чи не відчувають вони стресу на роботі і чи добре сплять. Роботодавці ж, на його думку, повинні забезпечити допомогу в подоланні стресу на робочому місці і лікуванні безсоння, особливо для персоналу з хронічними захворюваннями, такими як гіпертонія.

рання смерть

рання смерть

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені заявили, що тривалий сон загрожує передчасною смертю через те, що сприяє розвитку серцево-судинних захворювань.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Місце
0
Коментарі
1
0
Смішно
3
Цікаво
2
Сумно
0
Треш

Блоги медицини