Названа смертельна небезпека від безсоння

22,9 т.
Названа смертельна небезпека від безсоння

Безсоння підвищує ризик розвитку ішемічної хвороби серця, інсульту і серцевої недостатності.

Про це заявили шведські вчені з Каролінського інституту в Стокгольмі, вивчивши дані 1,3 млн осіб, передає EurekAlert.

У дослідженні вчені враховували генетичні чинники безсоння, що дозволило визначити чіткий причинно-наслідковий взаємозв'язок між недосипом і захворюваннями серця. Виявилося, що володіння варіантами генів, які сприяють безсонню, підвищує ризик інсульту та інших порушень.

Згідно з результатами попередніх досліджень обсервацій, безсоння, яке вражає 30% населення світу, сприяє розвитку серцевої недостатності.

Відео дня

Однак цей тип досліджень не здатний виявити причинно-наслідковий зв'язок, тому залишалася можливість, що проблеми з серцем погіршують якість сну.

Безсоння

Як повідомляв OBOZREVATEL, знайдений несподіваний засіб для лікування безсоння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки