Знайдено несподіваний засіб для лікування безсоння

Знайдено несподіваний засіб для лікування безсоння

Гул двигунів вигаданого космічного корабля USS Enterprise, який є різновидом "білого шуму", здатний у буквальному сенсі приспати більшість людей.

Такого висновку дійшов американець, любитель наукової фантастики Спайк Снелл. Для свого експерименту він записав звук "роботи" енергетичної установки з серіалу, після чого завантажив аудіозапис на YouTube, пише Mashable.

Після того, як кількість прослуховувань запису склала понад 3 млн, експериментом зацікавилися вчені. Під час вивчення запису фахівці підтвердили, що гул двигунів корабля з серіалу "Зоряний шлях" справді діє на організм людини як транквілізатор.

Відео дня

Вчені з'ясували, що звук двигуна вигаданого космічного корабля "присипляє" мозок і знижує його активність, прискорюючи перехід через усі фази сну.

Експеримент зі звуком двигунів корабля USS Enterprise повторили психологи з лікарні Св. Луки в Міссурі. Результат залишився тим самим — люди в середньому стані втоми організму відключалися наче за наказом через 25-30 хвилин після початку прослуховування аудіофайлу. У цьому випадку дослідники пішли далі і розробили спеціальну методику лікування порушень сну.

Так, постійне прослуховування монотонного гулу корабля з "Зоряного шляху" дозволило нормалізувати сон пацієнтів навіть із серйозними розладами. У середньому кожен із пацієнтів лікарні почав спати по 7-7,5 годин на добу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, денна сонливість у людей виявилася симптомом розвитку хвороби Альцгеймера, яка призводить до передчасної смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки