Нікому буде оперувати: в одній із українських лікарень звільнилися майже всі хірурги

44,2 т.
Нікому буде оперувати: в одній із українських лікарень звільнилися майже всі хірурги

Велика частина хірургів "Нікопольська міська лікарня № 1", які оперують, звільнилися за власним бажанням і "пішли в різні сторони".

Про це в пабліку "Типовий Нікополь" на Facebook повідомив користувач Роман Авдєєнко.

За його словами, зараз на добовій зміні замість належних 4 ургентних хірургів, які чергують парами, по 12 годин кожна, працює всього один протягом доби. Також дефіцит кадрів виник серед середнього медперсоналу відділення анестезіології, реанімації та інтенсивної терапії тієї ж самої лікарні.

"За всіх зрозумілих причин молода частина колективу звільнилася і рвонула за кордон. Співробітники найвідповідальнішого і важкого за профілем своєї роботи відділення, анестезистки, володіють унікальними навичками, їдуть у країни ближнього зарубіжжя працювати звичайними гастарбайтерами", - пише він.

Відео дня

Крім того, за інформацією Авдєєнка, нині бригади "швидкої допомоги" возять анестезисток із відділення Аріта МЛ № 1 у гінекологічне відділення тієї ж лікарні, з операції на операцію, по 5-6 разів за добу, тому що немає ким вже закривати дірки.

"Виявилося, що все ж молоді фахівці не готові працювати в медицині за 3 тисячі гривень на місяць. Їм кричали: "Ідіть, якщо не подобається працювати! На ваше місце прийдуть інші". Але ніхто не прийшов. І зовсім скоро, можливо, нас нікому буде вже оперувати. Зовсім нещодавно ми лише прогнозували можливий колапс у галузі охорони здоров'я, але сьогодні він вже настав", - додає він.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", МОЗ заявив про важливе нововведення для лікарів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки