Новий крок до порятунку життів: в Івано-Франківську відкрили плазмацентр Biopharma Plasma
Biopharma Plasma – лідер у галузі донорства в Україні, активно розширює мережу плазмацентрів. На тлі зростаючої потреби у безпечних та якісних препаратах крові та плазми для українських лікарень і військових шпиталів компанія відкрила новий плазмацентр в Івано-Франківську, на вулиці Любомира Гузара, 49.
Це важливий крок для забезпечення здоров’я та порятунку тисяч життів в нинішніх кризових умовах війни. Відтепер жителі Івано-Франківська мають можливість долучитися до благородної справи, пройти безкоштовне обстеження власного здоров’я та отримати фінансову компенсацію за донацію.
Європейські стандарти та надійний ресурс для допомоги
Новий плазмацентр Biopharma Plasma – це частина всеукраїнської мережі, яка забезпечує стандарти, аналогічні до тих, які застосовуються у найкращих плазмацентрах США та Європи. Це чи не єдиний в Україні надійний ресурс для підтримки воєнного фронту й допомоги людям, які потребують препаратів плазми крові.
Як зазначає директорка мережі Biopharma Plasma Оксана Мулярчук, донація плазми – це не лише здоров’я, порятунок та грошова компенсація, це можливість бути героєм, бути важливим і бути потрібним.
"Плазма – це те, що дуже швидко відновлюється в нашому організмі, тому що це білок. Це те, що потрібно здавати, щоб врятувати чиєсь життя. За це ми виплачуємо компенсацію у розмірі 500 грн, забезпечуємо безкоштовні аналізи для кожного донора при кожній донації на гепатит B та C, ВІЛ, загальний аналіз крові на 17 параметрів", – підкреслює пані Мулярчук.
Міжнародний рівень й унікальність для України
Biopharma Plasma на сьогодні є лідером у галузі донорства плазми в Україні, забезпечуючи стандарти, які відповідають рівню найкращих плазмацентрів світу. За словами Костянтина Єфименка, президента компанії Biopharma, центри Biopharma Plasma можна порівняти з аналогічними установами у США, Німеччині, Австрії, Угорщині та Чехії.
"В Україні ми – номер один, ми є унікальними. Ми фактично шоста країна, в якій дозволено будувати приватні плазмацентри й дозволена коменсація донорів за донацію плазми," – зазначає пан Єфименко.
Донорство в умовах війни: відповідь на нагальні потреби країни
У час, коли країна знаходиться в умовах війни, потреба в ліках на основі плазми особливо велика. Плазмацентр Biopharma Plasma допомагає забезпечити потреби ЗСУ, лікарень та військових шпиталів. Це критично важливо для лікування крововтрат, опіків, а також для надання препаратів людям з імунодефіцитами та іншими захворюваннями.
Виконавча директорка Biopharma Plasma в Івано-Франківську Оксана Грицак зазначає:
"Зараз триває війна, і всі розуміють, що у нас чимало людей потребують ліків, особливо ліків на основі плазми – це і військові, і онкохворі, дорослі та дітки. Відколи ми відкрились, до нас люди приходять кожного дня. Ще не було такого дня, щоб прийшло менше 20 людей".
Критерії для донорів: хто може допомогти?
Донором плазми можна стати з 18 років, при цьому важливо мати вагу більше 50 кг. Ці критерії допомагають забезпечити безпеку як донора, так і реципієнтів, які отримують препарати, виготовлені на основі плазми.
"Всі наші препарати призначені для лікування крововтрат, опіків. Сьогодні ми повністю на 100% комплектуємо потребу в цих препаратах для ЗСУ, військових шпиталів.
Ми також повністю покриваємо потреби імуноглобулінами для хворих первинними імунодефіцитами, вторинними імунодефіцитами та ряду неврологічних захворювань", – зазначає Єфименко.
Мер міста Івано-Фраківськ Руслан Марцінків переконаний, що відкриття донорського центру Biopharma Plasma надає унікальну можливість жителям міста стати частиною важливої місії – рятувати життя:
"Мав можливість ознайомитись з роботою центру, поспілкуватись з колективом, подивився, як все працює. Це хороша подія, благородна справа і нові робочі місця. Дякую всім донорам, які зголошуються.
Ми віримо в те, що біотехнології поборють різні захворювання, з якими людство сьогодні живе. А сьогодні важливо також, що такі технології допомагають вижити нашим бійцям", – наголосив мер.
Зміна культури донорства в Україні
Biopharma активно працює над тим, щоб донорство стало престижним, сучасним і навіть модним. За словами Оксани Мулярчук, компанія прагне змінити підхід до донорства, зробивши його безпечним і якісним.
"Biopharma змінює систему крові. Ми змінюємо донорство, і ми робимо його безпечним, якісним, сучасним, модним, таким, щоб кожен усвідомлював, що донорство – це круто, що це престижно, що бути донором – це модно", – говорить Мулярчук.
Плани на майбутнє: відкриття нових центрів
Компанія Biopharma Plasma має на меті розширити свою мережу і відкривати нові центри по всій Україні, що дозволить ще більшій кількості людей стати донорами, рятувати життя й підтримувати здоров’я нації. Відкриття нового плазмацентру в Івано-Франківську – це важливий крок для розвитку системи охорони здоров'я в Україні.
Biopharma Plasma не лише покращує доступ до сучасних донорських послуг, але й розвиває культуру донорства, що має велике значення для здоров’я суспільства. Ці центри стають місцем, де кожен може зробити свій внесок у порятунок людських життів.