Один помер, троє в реанімації: на Волині діти отруїлися грибами

19,6 т.
Один помер, троє в реанімації: на Волині діти отруїлися грибами

На Волині одна дитина померла, ще троє перебувають у реанімації через отруєння грибами.

Як повідомляє "5 канал", їх назбирав і приніс додому 13-річний хлопчик.

Оскільки батьків не було вдома, він сам приготував і нагодував молодших сестер і брата. Дітям стало погано не одразу, але вже через добу їх у ледь адекватному стані забрали до реанімації Волинської дитячої обласної лікарні.

Життя старшої дитини врятувати не вдалося. За життя його брата і сестер досі борються лікарі. Вони припускають, що серед їстівних грибів у їжу потрапила бліда поганка.

Відео дня

"Набрали тих грибів, насмажили і наїлися - ось і весь результат. А прийшли додому - батькам не сказали, що до чого. Почали рвати. Медиків викликали, вони тільки таблетки виписали. А діти не сказали, що їли, ми ж не знали. Коли вже сказали - пізно, забрали старшого онука в лікарню", - розповіла бабуся Галина.

Лікар-анестезіолог Волинської обласної дитячої лікарні Олег Тацюн пояснив: "Летальність від отруєння блідою поганкою досить висока - іноді становить 60-80%. Перші три дні - це такий час, коли ми можемо чимось дітям допомогти. У цьому випадку - пізнє звернення", - сказав він.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", у Чернівецькій області десять людей отруїлися під час святкування хрестин у ресторані.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки