Отрута павуків вразила своїми властивостями

13,6 т.
Отрута павуків вразила своїми властивостями

Дослідники з Інституту екології і еволюції Університету Берна в Швейцарії вивчили, як різні компоненти отрути павуків взаємодіють, щоб паралізувати здобич.

Про це повідомляє Medical News Today.

Об'єктом дослідження була отрута одного з мандрівних павуків (Cupiennius Salei), який ловить здобич, влаштовуючи засідку і випускаючи отрута, не використовуючи павутину.

Отруту павуків можуть використовувати для лікування епілепсії та інсульту

Одна частина отрути нейротоксична, а інша частина спрямована на порушення стабільності в організмі. Обидві частини стратегії тісно взаємодіють, пояснює провідний автор дослідження Люсія Кун-Нентвіг.

Відео дня

Отрута впливає не тільки на м'язи і нервову систему жертви, а й на фізіологічний баланс організму, блокуючи іонні канали та метаболічні шляхи.

Розуміння того, як працює отрута павука, може бути ефективним при лікування епілепсії та інсульту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені виявили, що павукова отрута може бути ефективною в боротьбі з еректильною дисфункцією.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки