МоваЯзык

/ Новини медицини

Популярний препарат раптово визнали неефективним

Знеболюючий та протизапальний препарат аспірин не приносить користі при серцевих захворювань, а ризик через його тривалий прийом переважує всі його переваги.

До такого висновку прийшли вчені. Відповідні результати досліджень було надано на зустрічі Європейського товариства кардіологів у Мюнхені, передає CBS.

Відповідно до експерименту, аспірин не виправдав свою популярність щодо попередження серцевих нападів та інсультів у людей, які раніше не мали подібних проблем зі здоров'ям.

Відзначається, що щоденний прийом препарату в невеликих дозах чинить профілактичну дію і допомагає запобігти повторним випадкам у майбутньому. Але він не марний для людей із помірними ризиками щодо серцевих захворювань, які не мали в минулому інсультів та інфарктів.

До групи, на яку не діє аспірин, також потрапили люди з хронічними захворюваннями і курці. Аспірин ніяк не подіє на пацієнтів із підвищеним тиском або холестерином, і на діабетиків.

За даними телеканалу, невелика користь ліків компенсована підвищенням рівня кровотеч у людей, які страждають на діабет. До того ж, вживання аспірину разом із риб'ячим жиром для цієї групи людей неефективне. Також препарат не здатний запобігти раку.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні провели дослідження, згідно з якими громадяни країни витрачають величезні суми на препарати, ефективність яких не визнана в світі.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
10
3
Смішно
10
Цікаво
7
Сумно
3
Треш

Блоги медицини