Скільки пити вина: вчені назвали безпечну дозу

21,7 т.
Скільки пити вина: вчені назвали безпечну дозу

Людина може вживати не більше трьох келихів вина на тиждень без нанесення шкоди здоров'ю.

До такого висновку прийшли вчені з Університету Вашингтона, спростувавши популярну теорію про допустимість одного келиха на день, передає News You. Вони вважають, що подібні рекомендації є серйозно завищеними.

За словами фахівців, щоденне вживання алкоголю збільшує ризик передчасної смерті на 20% незалежно від віку. Таким чином, заявлена раніше норма є небезпечною.

Вчені також вважають, що відсоток різко зростає у людей, у сім'ях яких є захворювання серцево-судинної системи. Зате для інших - безпечна доза становить не більше трьох келихів на тиждень. Відзначається, що вино запобігає утворенню тромбоцитів, а також знижує рівень цукру в крові.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL, у липні дослідники Ракового центру Університету Колорадо оприлюднили результати роботи, згідно з якою речовина ресвератрол у червоному вині може запобігти розвитку раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки