Смертельна небезпека: вчені з'ясували, як харчовий пластик вражає органи людини

20,2 т.
харчовий пластик

Звична для кожного пластикова харчова упаковка може спровокувати смертельну епідемію світового масштабу.

Про це йдеться у матеріалі РЕН-ТВ.

Як виявилося, що напої і їжа з такої тари викликають онкологічні захворювання.

Причиною цього є зміст у складі пластику отруйного бісфенолу А.

В організмі він - як бомба уповільненої дії - поступово мутує, заражаючи здорові клітини. Причому, найбільше ризику піддаються діти та підлітки.

Виробники пластикової упаковки і не приховують - бісфенол А у великих дозах токсичний. Але роками вони запевняли покупців - потрапити в організм людини з пляшок і посуду, небезпечна речовина не може.

Відео дня

Але вчені з'ясували, що бісфенол А проникає у воду та продукти, а потім - і в тіло людини, вражаючи життєво важливі органи.

Опинившись у клітинах людини, бісфенол змушує їх мутувати. Внутрішні органи починають працювати все гірше і гірше. Причому, позбутися від отруйної речовини дуже складно.

Вчені провели експеримент - групі чоловіків і жінок заборонили їсти і пити з пластика. Однак рівень бісфенолу в їхній крові залишився точно таким же.

Як повідомляв "Обозреватель", вчені заявили, що знайшли простий спосіб зупинити рак.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки