Вчені назвали простий спосіб зупинити рак

39,0 т.
Вчені назвали простий спосіб зупинити рак

Вчені зі США визначили, що продукти з малим вмістом амінокислоти аспарагіну знижують ризик і зупиняють поширення агресивного раку грудей.

Про це йдеться у статті, опублікованій в журналі Nature.

Випробування проводилися на мишах, рак у яких був несприйнятливий до гормонотерапії.

Читайте: Стадії раку: скільки залишилося жити при різних видах пухлин

Вчені з'ясували, що медикаментозне придушення роботи ферменту, а також дієти зменшують ризик появи вторинних вогнищ.

Велика кількість аспарагина містять молочні продукти, яловичина, птиця, яйця, риба, морепродукти, спаржа, картопля, бобові, горіхи, насіння, соя і цільні зерна. Мала кількість цієї амінокислоти мають більшість фруктів і овочів.

Відео дня

Пухлини, які були у піддослідних мишей, називають тричі негативним раком, оскільки злоякісні клітини не синтезують рецептори естрогену, рецептори прогестерону і мембранний білок HER2. Ці сполуки є мішенями для протипухлинних препаратів, тому ефективним способом лікування є комбінована терапія.

Саме активність ферменту аспарагин синтетази в клітинах первинного раку сприяє поширенню пухлинних клітин в інші тканини і органи, а значить, утворення метастаз.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше вчені назвали головну причину захворювання раком.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки