Стало відомо про прорив в легалізації марихуани в Україні

22,7 т.
Стало відомо про прорив в легалізації марихуани в Україні

Петиція на сайті Верховної Ради з вимогою легалізувати використання марихуани в медичних і наукових цілях набрала необхідні 25 тисяч підписів.

Тепер Рада протягом 3 робочих днів повинна опублікувати на своєму сайті повідомлення про початок розгляду петиції.

Автори документа вимагають на законодавчому рівні вирішити питання доступу пацієнтів до препаратів з канабісу при лікуванні хронічного болю, епілепсії, анорексії, хвороби Альцгеймера, хвороби Паркінсона, герпесу, виразок, втрати ваги при СНІДі, діабетичної нейропатії, різних формах склерозу і багатьох інших хвороб.

Відео дня

Читайте: У легалізації канабісу немає нічого особливого – лікар

Парламентаріїв закликали внести зміни в законодавство, які дозволять створити умови для повноцінного застосування рослин у медичній і науковій діяльності, в тому числі з метою розробки, клінічних досліджень та держреєстрації лікарських засобів або протоколів лікування, які передбачають використання продуктів з вмістом канабіноїдів.

Стало відомо про прорив в легалізації марихуани в Україні

Раніше в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун також виступила за легалізацію марихуани. OBOZREVATEL детально розбирався, що змінить легалізація наркотику в Україні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки