МоваЯзык

/ Новини медицини

Супрун дала 3 поради з вибору лікаря

Виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я Уляна Супрун розповіла українцям, на що варто звертати увагу при виборі лікаря.

"Ми підготували кілька критеріїв, які повинні допомогти. Вони будуть корисними кожному, хто ще не зробив цей важливий вибір", - пише Супрун.

  • Довіра. В ході кампанії кожен українець повинен обрати для себе такого фахівця, якому буде довіряти все життя, і який буде знати його історію та консультувати з усіх питань щодо здоров'я.

Тому не поспішайте і не підписуйте декларацію з першим-ліпшим.

  • Компетентність і використання доказової медицини. Пацієнтам без медичної освіти складно оцінити вміння і навички лікаря. Однак є кілька "залізних" критеріїв, які допоможуть зрозуміти, рівень компетентності доктора.

Зокрема, це впевненість в необхідності вакцинації, неприйняття фальшивих діагнозів типу "вегето-судинна дистонія" і гомеопатії як ефективного лікування. Також "правильний" лікар уникає надмірного і невиправданого призначення таких препаратів, як антибіотики під час застуди або "імуномодулятори, щоб посилити імунітет" і т.д.

  • Саморозвиток. Вибирайте лікаря, який стежить за розвитком медицини і не припиняє навчатися. Такий фахівець буде гідним супутником для пацієнта в питаннях здоров'я протягом життя, адже його поради завжди відповідатимуть сучасним напрацюванням в медицині.

Раніше "МедОбоз" розповідав, що входить в обов'язки лікаря , з яким ви підписуєте декларацію.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "медична реформа" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини