Супрун назвала ефективний спосіб продовжити життя

15,6 т.
Супрун назвала ефективний спосіб продовжити життя

В.о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла про ефективність бігу для продовження життя та боротьби з багатьма хворобами.

"Гарна новина для бігунів! Дослідники, які аналізували спосіб життя понад 55 тисяч осіб протягом 15 років, визначили - регулярні пробіжки подовжують життя на 3 роки", - написала вона на своїй сторінці в Facebook.

За словами Супрун, подібний ефект виникає завдяки тому, що біг дає кардіонавантаження, які потрібні для здоров'я серця. При цьому не обов'язково рухатися на довгі кілометри.

"Мінімальна корисна доза фізичної активності вас приємно здивує. Бігайте протягом 5-10 хвилин щодня в комфортному для вас темпі і це вже спрацює! Втім, якщо можете - бігайте більше. Щодо бігу є різні дослідження, але майже в кожному цифри вражають: для людей, які регулярно бігають, ризик смерті від серцевих нападів та інсультів знижувався на 45%, а передчасної смертності - на 30%", - додала вона.

Відео дня

Супрун також назвала фізичну активність пігулкою від багатьох захворювань і профілактикою надмірної ваги. До того ж, чим нижчий її рівень, тим вищий ризик смертності з будь-якої причини.

"Саме малорухливий спосіб життя є причиною близько 9% передчасних смертей серед населення всього світу. Він займає 4-е місце після паління, діабету та високого тиску. Тож намагайтеся все життя проводити в русі. Будь-яка мінімальна, проте регулярна фізична активність дуже корисна для здоров’я", - підсумувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун розповіла, які небезпеки становить для здоров'я паління.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки