Супрун пообіцяла ліквідувати борги із зарплат всім медикам

10,2 т.
Супрун пообіцяла ліквідувати борги із зарплат всім медикам

В.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун підписала проект розпорядження, яким передбачається мінімізувати заборгованість із заробітної плати медиків.

Відповідною інформацією вона поділилася на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, воно "буде оперативно ухвалено на одному з чергових засідань уряду".

"Це станеться незалежно від акцій у столиці на які вас закликають йти або їхати на п'ятихвилинку, оформляють відрядження, купують квитки (на що кошти дивним чином знаходяться)", - додає вона.

"Вся команда Міністерства охорони здоров'я України та уряду згодна на всі 100%, що ви заслуговуєте на гідну оплату праці. Але ви знаєте краще ніж ми, що проблеми в сфері охорони здоров'я, її фінансування і з заробітними платами лікарів з'являються не через реформи, яку ми намагаємося провести, а тому що її досі не провели. І коли вас намагаються переконати в тому, що ця реформа доб'є існуючу систему - то будьте впевнені, що ви спілкуєтеся з людьми, які бояться втратити нажиті десятиліттями зв'язку, схеми, важелі впливу і гроші. Найбільша їхня зброя - це дезінформація, страх і паніка", - зазначає Супрун.

Відео дня

Супрун також розповіла, що по всій Україні у медичних працівників збирають підписи для участі в акції, запланованої на 19 вересня.

"За останній тиждень ми отримали багато повідомлень від лікарів і медсестер із регіонів і Києва про акції, які готуються на наступний тиждень проти медичної реформи. В закладах всієї країни у медичних працівників збирають підписи. В основному, мотивуючи це акцією заради погашення заборгованості заробітних плат, яка системно виникає вже далеко не перший рік поспіль. Мовляв, ці підписи дозволять достукатися до безсердечного уряду, який "знущається" над медиками і не виділяє належної суми коштів на оплату їхньої праці", - зазначила Супрун.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", парламентський комітет із питань охорони здоров'я рекомендував до розгляду в другому читанні текст законопроекту 6327 зі змінами. Всі зауваження були узгоджені міністерством, що дозволить почати реформу охорони здоров'я з січня 2018 року.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки