Витратив мільйони: Супрун розкрила махінації одеського єкс-ректора

17,2 т.
Витратив мільйони: Супрун розкрила махінації одеського єкс-ректора

Колишній ректор Одеського національно медичного університету Валерій Запорожан витратив 220 млн. гривень на обладнання для своєї кафедри Акушерства та гінекології, яке використовувалось для надання платних медичних послуг, а не для навчання студентів.

Загалом закупівельний бюджет закладу складав майже 335 млн. гривень. Про це в Fecabook повідомила виконуюча обов’язки Міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

"Це лише один яскравий факт, який дозволяє зрозуміти опір змінам у медичній освіті. До речі, контракт з колишнім ректором було розірвано, коли він відмовився допускати перевірку Міністерства охорони здоров'я України в університет.

Ми не дозволимо зірвати навчальний процес у закладі і будемо надалі здійснювати заходи з метою притягнення до відповідальності усіх причетних до чисельних виявлених порушень" - написала Супрун.

Відео дня

Після перевірки Міністерством охорони здоров’я керівництва ОНМедУ також були виявлені інші порушення. Зокрема - нецільове використання більше ніж 815 тисяч гривень та розсташування на території університету наукового парку "Бітек" без відповідного договору оренди.

Читайте на OBOZREVATEL, десятки постраждалих: в Україні виявили небезпечну інфекцію

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки