Свято дитячого малюнка від Biopharma Plasma

Свято дитячого малюнка від Biopharma Plasma

Вже цієї суботи, 28 серпня, в Парку Перемоги біля головного входу о 16:00 відбудеться Свято дитячого малюнка, яке присвячене 30-й річниці Незалежності України.

Приходьте, малюйте, куштуйте смаколики та вигравайте класні призи! На малечу чекатимуть аніматори та бульбашкове шоу!

Свято дитячого малюнка від Biopharma Plasma

Biopharma Plasma влаштовує таке свято вже не вперше, на минулій зустрічі для дітей та їх батьків була створена весела і приємна атмосфера співробітництва. Діти малювали крейдою, веселилися з аніматорами та танцювали під музику. Всі пішли з купою позитивних емоцій і подарунків: і батьки, і діти. А цього разу у вас ще буде можливість продегустувати смаколики від наших партнерів!

Відео дня
Про нас

Донорський центр Biopharma Plasma – це новітній центр на 24 крісла з висококваліфікованим персоналом і найкращим обладнанням. Це саме те місце, де ви можете відчути себе героєм, поділившись своєю плазмою для порятунку інших.

Деякі факти про нас:

  • Сучасний донорський центр.

  • Найпривітніший персонал.

  • Найкрасивіший вид з вікна з усіх донорських центрів України. З наших вікон відкривається вид на Золоті куполи Києво-Печерській Лаврі та схили Дніпра.

  • На донацію можна прийти як до, так і після роботи, ми чекаємо на вас з 7:00 до 20:00.

  • Ми знаходимося у хвилині від станції метро

    найзручніше місцерозташування.

Свято дитячого малюнка від Biopharma Plasma

Свято дитячого малюнка від Biopharma Plasma

Не віриш? Прийди та переконайся!

Більше інформації на сторінці центру в ФБ

або за телефоном +380 (67) 466 76 75

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки