МоваЯзык

/ Новини медицини

''Так не можна'': Супрун заявила про небезпеку Google для здоров'я

Самостійний пошук інформації про хворобу або про симптоми в інтернеті — небезпечний для здоров'я, оскільки статті на медичну тематику в мережі часто суб'єктивні й односторонні.

Про це заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун у своєму Facebook, попередивши українців про небезпеку самолікування за допомогою Google.

"Траплялася ситуація, коли, начитавшись в інтернеті інформації про хвороби, у вас проявлялися її симптоми? Або ж навпаки — за появи якогось симптому ви одразу відкривали Google, щоб пошукати, чим захворіли і як вилікувати хворобу?" — запитала міністр.

За її словами, часто люди, які шукають в інтернеті вирішення проблеми, неправильно трактують нормальні або помірні симптоми як прояв серйозного захворювання. Через це виникає надмірна тривожність і небезпека лікування хвороби, якої насправді немає.

"Такий самостійний пошук інформації щодо здоров'я може бути небезпечний і тим, що люди не тільки читають і поширюють знайдену інформацію, але й вирішують самостійно лікуватися без порад чи обговорення із лікарем", — написала Супрун.

Вона порадила користуватися авторитетними ресурсами. "Шукайте в тексті посилання на наукові дослідження і перевірені джерела. Якщо ви знайшли якусь інформацію — завжди консультуйтеся із цього приводу з професіоналом", — підсумувала вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Уляна Супрун попередила українців про небезпечну хворобу — ботулізм. З початку нинішього року в Україні зафіксовано 8 смертей від цієї недуги.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
3
3
Смішно
2
Цікаво
2
Сумно
0
Треш

Блоги медицини