МоваЯзык

/ Новини медицини

Тепер офіційно: в Україні затвердили тарифи на медпослуги для пацієнтів

Кабінет міністрів України 25 квітня затвердив тариф на оплату медичних послуг первинної медичної допомоги в обсязі 370 грн на рік за обслуговування одного пацієнта, який підписав декларацію з лікарем.

Таке рішення про затвердження "Порядку реалізації державних гарантій медичного обслуговування населення за програмою медичних гарантій для первинної меддопомоги на 2018 року" прийнято на засіданні Кабміну у середу, передає прес-служба Міністерства охорони здоров'я України.

Крім цього, затверджені коректувальні коефіцієнти для п'яти вікових груп. Зокрема, за обслуговування дитини до 5 років лікар буде отримувати чотири капітаційні ставки (1,480 тис. грн), дитини 6-17 років - 2,2 ставки (814 грн).

За надання первинної медичної допомоги пацієнтам у віці від 40 до 64 передбачено 1,2 ставки (444 грн), від 65 років - дві ставки (740 грн). Відповідно, одну ставку доктор буде отримувати за пацієнта у віці від 18 до 39 років.

Крім цього, в разі, якщо медобслуговування пацієнта, який підписав декларацію, надається в гірських населених пунктах, коригувальний коефіцієнт становить 1,25 (462 грн). Місце обслуговування пацієнта визначається згідно з декларацією про вибір лікаря.

Оплата за обслуговування пацієнтів з "червоного" списку (тих, хто не вибрав свого лікаря і не підписав з ним декларацію) становить 240 грн, і до них не застосовуються коригуючі коефіцієнти.

Раніше "МедОбоз" розповідав, які медпослуги будуть надаватися в Україні безкоштовно.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "медична реформа" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини