Тепла вода з лимоном натщесерце: вчений розвінчав "детоксикаційний" міф

31,3 т.
Тепла вода з лимоном натщесерце: вчений розвінчав 'детоксикаційний' міф

Давно вважається, що тепла вода з лимоном натщесерце - відмінний спосіб позбавити організм від токсинів. Однак, сам термін "детоксикація" - не існує.

Принаймні так вважає молекулярний фармаколог Іан Масгрейв із університету Аделаїди, якого цитує The Daily Mail.

За його словами, "з медичного погляду немає такої речі, як детоксикація". "Немає ніяких доказів того, що ці напої будуть робити що-небудь для токсинів", - говорить він.

Він також додав, що "швидкі" і "очисні" дієти - це дурниця. "Розумні довгострокові зміни в раціоні переважають будь-які передбачувані вигоди від детоксикації", - додає він.

Відео дня

Доктор Масгрейв стверджує, що продукти "детоксикації" вводять в оману споживачів, завдяки маркетингу. Він каже, що в організмі є токсини. "Дійсно, експерти кажуть, що їхня кількість збільшилася завдяки нашому сучасному способу життя. Ми поглинаємо хімікати з пестицидної косметики, засобів із догляду за тілом і пластикової упаковки продуктів харчування і напоїв. І промислові відходи забруднюють грунт та воду, які проникають у наші сільськогосподарські продукти і морепродукти. Але тільки наше тіло здатне позбутися цих токсинів", - резюмує він.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", всього одна порція вівсяної каші на день може значно поліпшити здоров'я людини і "перевернути" здоров'я цілої нації.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки