Цинічний рай країни Edem

110,7 т.
Цинічний рай країни Edem

Вони називають себе "Країною Edem" та "Раєм". Однак ціни у Edem зовсім не райські. Чи справді пропоновані послуги варті оголошеної ціни? Давайте розберемося детально.

Edem Resort Medical & SPA позиціонує себе як перший медичний курорт України преміум-класу. Після уважного вивчення програми, яку пропонує цей заклад, стає очевидно, що від "преміум-класу" тут наявні лише високі ціни. Вартість пропонованих послуг необґрунтовано завищена в десятки разів, при цьому відсутні роз’яснення щодо частини послуг. Так, можна лише здогадуватися, що включає в себе "Детокс-комплекс". Або ж що саме ховається за позицією "Біоенергетична діагностика та корекція" – невже ті самі практики альтернативної медицини, які використовують псевдонаукову концепцію "біоенергії" та "біополя"? При цьому стверджується, що ця програма базується на науково-доказових підходах, а, як відомо, об’єктивні дослідження вказують на відсутність ефективності "біоенергетики".

Відео дня

Детально розібравши програму "Відновлення та виявлення ризиків захворювання", стає очевидно, що жодних унікальних пропозицій ця програма не передбачає. Напроти, згідно з цією програмою з клієнта готові взяти майже 100 000 гривень за "обстеження та відновлення" стандартними методами впереміж з антинауковими. Окремо за кожну конкретну процедуру ціна не вказана, що також зменшує довіру до цієї організації.

Головна сторінка сайту Edem Resort Medical & SPA виглядає дуже патріотично, але в той же час надзвичайно завищений прайс явно суперечить любові до батьківщини та її народу. Особливо цинічно такі ціни виглядають під час повномасштабної війни. Багато процедур (зокрема, консультацію, огляд, рекомендації, аналіз білкового обміну, маркери запалення, печінкові та ниркові проби тощо) можна отримати у свого сімейного лікаря безкоштовно або як мінімум у десять разів дешевше. Так, розділивши вартість програми на кількість послуг, які входять до неї, ми отримуємо суму близько 4700 гривень за одну позицію. Навіть у провідних приватних клініках такий check-up організму обходиться в рази дешевше – варто лише відкрити сайти та порівняти ціни. При цьому на сайтах клінік ви легко знайдете інформацію про кваліфікацію кожного конкретного спеціаліста, яка підтверджується сертифікатами, ліцензіями тощо. На сайті Edem наведені тільки мізерні загальні дані про одну людину – головного лікаря, але і вони не підкріплені сертифікатами. Дані про решту персоналу просто відсутні. При цьому на сайті наполегливо повторюється про "команду лікарів-кураторів" та про абстрактні "авторські методики лікування" без жодної конкретики. Отже, неможливо знати, кому клієнт довіряє своє здоров’я, хто буде проводити обстеження та процедури.

Таким чином, щоб пройти щорічний check-up організму та отримати адекватні рекомендації, варто звернутися до свого сімейного лікаря, який супроводжує вас тривалий час, а не лише протягом 7 днів, як Edem. Якщо є бажання та фінансова можливість, можна пройти ретельне обстеження у спеціалізованих клініках, які мають ліцензію та кваліфікований медичний персонал. А якщо у вас все ж залишаються зайві гроші, то краще витратити їх з розумом – задонатити на ЗСУ!

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки