У чоловіка на шиї виросла пухлина розміром із голову: жахливі фото

15,0 т.
У чоловіка на шиї виросла пухлина розміром із голову: жахливі фото

В Індії хірурги видалили величезну пухлину з шиї чоловіка, яка росла там понад 20 років. Сам пацієнт весь цей час вважав, що у нього було звичайне запалення щитовидної залози.

Пухлина важила 1,4 кілограма, пише британський таблоїд Daily Star. Відзначається, що 55-річний фермер Сомаї, що живе на півночі Індії, помітив проблеми зі здоров'ям ще кілька десятків років тому.

Поради звернутися за медичною допомогою він всіляко ігнорував, а зробив це лише після того, як новоутворення зрівнялося в розмірах з його власною головою. Лікарі діагностували у пацієнта підщелепну пухлину. Операція з її видалення зайняла майже чотири години.

Відео дня
У чоловіка виросла пухлина розміром із голову

"Пухлина сильно тиснула на сонну артерію, яка є основною кровоносною судиною в області шиї і постачає кров до мозку та обличчя", - зазначив доктор Онкар Ведак, в клініку якого і звернувся Сомаї.

Він заявив також, що пацієнта випишуть з лікарні відразу ж після видалення післяопераційних швів.

Як писав OBOZREVATEL, вчені відкрили надздібності популярного фрукта: встановлено, що він ефективний при лікуванні й профілактиці онкологічних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки