Супрун розвінчала популярні міфи про тренування

51,7 т.
Супрун розвінчала популярні міфи про тренування

Займатися фізичною активністю потрібно 30 хвилин у день, розбиваючи заняття на три частини по 10 хвилин.

Про це на своїй офіційній сторінці в Facebook заявила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. Також вона розвінчала популярні "відмазки" від фізичних вправ. Під удар потрапили: "немає часу", "занадто пізно починати" і "не можу тренуватися через хвороби".

Посилаючись на дані, опубліковані в журналі Американської Асоціації Серця, вона пояснила, що такі заняття мають не меншу ефективність для здоров'я, ніж повноцінне годинне тренування. Також вона радить підніматися по сходинках, замість використання ліфта.

Відео дня

Ще одна "відмазка", що потрапила під удар Супрун - "занадто пізно починати займатися фізичними вправами".

"Чим раніше ви почнете тренуватися, тим швидше ви зменшите ризики появи серйозних захворювань і передчасної смерті... У комбінації зі здоровими звичками, такими як збалансоване харчування, відмова від алкоголю і куріння ви можете продовжити життя в середньому на 12-14 років", - написала в.о. міністра.

Читайте: ''Це геноцид українців!'' Чому Рада збунтувалася проти Супрун

Уляна Супрун також повідомила, що відмовлятися від тренувань із причин хронічних хвороб або травм не варто. Потрібно якомога довше залишатися фізично активним. Щоб знати напевно, які види вправ і ступінь навантаження вам дозволені, краще проконсультуватися з лікарем. Але в цілому, щоб отримувати від тренувань максимальну користь для здоров'я, потрібно всього лише 75 хвилин інтенсивних вправ у тиждень, або 150 хвилин - аеробних.

Читайте на OBOZREVATEL, Супрун пояснила, чи можна пити сечу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки