Пити чи не пити сечу: Супрун розставила крапки в екстремальному самолікуванні

77,0 т.
Пити чи не пити сечу: Супрун розставила крапки в екстремальному самолікуванні

Уринотерапія є небезпечною для здоров'я людини, бо сечу пити не можна навіть в екстремальних умовах.

Про це заявила виконувач обов'язків міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун. Відповідний пост вона оприлюднила на своїй сторінці у Facebook.

"Скажу одразу - пити, втирати, робити маски або краплі з урини (сечі) не варто взагалі. До того ж, не існує жодного наукового підтвердження, що це має якусь користь для здоров'я. Здавалося б, у світі існує стільки науково обґрунтованих і перевірених способів поліпшити своє здоров'я, що місця для подібних екстремальних методів залишатися не повинно. Втім, терапія сечею має велику кількість послідовників, які вперто вірять у магічну силу цієї рідини", - зазначила Супрун.

Відео дня

Крім води, у сечі містяться солі, аміак та інші побічні продукти, вироблені під час природних процесів в організмі людини. Тому приймати її в будь-якому вигляді, зазначає в.о. міністра, не рекомендується.

"Пам'ятайте, що існує безліч інших безпечних способів отримати вітаміни і мінерали, стежити за шкірою або лікувати хвороби. А єдиний рекомендований спосіб поводження із сечею - це позбутися від неї в туалеті", - додала Супрун.

Як повідомляв OBOZREVATEL, профільний комітет закликав Верховну Раду звільнити в.о. міністра з посади разом зі своїм скандальним заступником Олександром Лінчевським. Наше видання з'ясувало, чому Рада збунтувалася проти Супрун.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки