МоваЯзык

/ Блоги - Новини медицини

Усіх – "вперед ногами"

22.1т

Особливу подяку наприкінці вересня хотілося би висловити на адресу в.о. Мінздоров'я Уляни Супрун. За її пост у Фейсбуці, яким вона дає лікарям наполегливу пораду – відкинути в бік різні забобони. І спокійнісінько, про що б там не просили родичі і сам хворий, перевозити його на каталці вперед ногами.

Думаєте, жарт? Ні в якому разі! Відкриваємо Фейсбук, заходимо на відповідну сторінку, читаємо. "Інколи віра в забобони перемагає здоровий ґлузд", - починає свою лекцію наша Уляна. А ми погодимся.

"Нещодавно до мене, - пише в.о. міністра охорони здоров'я. - Звернувся лікар з проханням вплинути на розвінчання забобону, що начебто не можна в жодному разі при госпіталізації пацієнта перевозити його на каталці або ношах ногами вперед. Бо так "виносять небіжчика", і це погана прикмета".

Я б хотів побачити того лікаря, який приперся на прийом до міністра з таким проханням, але повіримо на слово. Так от, наша Уляна, поміркувала і говорить: "У всіх міжнародних протоколах, де йдеться про госпіталізацію пацієнта на каталці чи ношах, є лише одна рекомендація — транспортувати людину вперед ногами".

Міністр наполягає, відтепер всім возити і носити українців по лікарнях лише так – вперед ногами і ніяк інакше.

Ну все. Головне питання медреформи нарешті вирішено. Є підстави трохи перепочити. А потім, з новими силами – за роботу. Ще стільки забобонів треба побороти, що мама мія.

Я так думаю, місяць-другий і можна буде оголошувати переможця неофіційного конкурсу на найбільш тупе питання від підлеглих холопів до мініністерки та її дружнього міністерства.

От такі справи. На цьому ставимо три крапки…

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Пряма трансляція" на сайті "OBOZREVATEL".

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

2
Коментарі
39
17
Смішно
0
Цікаво
14
Сумно
24
Треш

Блоги медицини