Як тренувати мозок щохвилини: Супрун дала прості поради

16,7 т.
Як тренувати мозок щохвилини: Супрун дала прості поради

Популярні додатки для тренувань мозку у більшості не приносять ніякої користі. При цьому ефект можуть дати зовсім прості речі.

Про них на своїй сторінці у Facebook розповіла в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун. "Є декілька порад, як можна ефективно тренувати мозок", — підкреслила вона.

Що потрібно робити:

1. Виходьте із зони комфорту. Кращий варіант — це влаштувати мозку челлендж і вибрати новий незвичайний вид діяльності. Вивчення іноземної мови або освоєння музичного інструменту — чудово для цього підійдуть.

2. Подорожуйте і шукайте нові шляхи. Освоєння нової місцевості — це завжди хороший інструмент, щоб активувати мозок.

Відео дня

3. Спілкуйтеся. Спілкування із різними людьми допомагає зміцнити нейронні мережі і уповільнює їх ослаблення у процесі старіння.

4. Читайте і грайте у шахи. А щоб ускладнити завдання — спробуйте, наприклад, почитати нову книгу іноземною мовою, а потім обговорити її з друзями.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун заявила, що самостійний пошук інформації про хворобу або симптоми в інтернеті є небезпечним для здоров'я, оскільки статті на медичну тематику в мережі часто суб'єктивні і однобокі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки