МоваЯзык

/ Новини медицини

В Україні визнали небезпечними та заборонили популярні ліки

В Україні заборонили популярний медичний препарат "Еспумізан L", який лікує функціональні порушення кишечника.

Відповідне розпорядження оприлюднене прес-службою на сайті Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками. Експерти пояснили, що справа в нетиповій консистенції ліків.

Так, у препараті, який повинен бути однорідним, виявили "білі включення", через що заборонили зберігати та продавати цілу серію цього препарату.

"Забороняю реалізацію, зберігання та застосування лікарського засобу Еспумізан, краплі оральні, емульсія, 40 мг/мл, по 30 мл у флаконі з крапельницею-вставкою і пробкою, по одному флакону в картонній коробці, серії 82 031, виробництва Берлін-Хемі АГ, Німеччина", — сказано в повідомленні.

Підкреслюється, що суб'єктам господарювання, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування лікарських засобів, необхідно перевірити наявність лікарського засобу "Еспумізан L" і вжити заходів щодо вилучення його з обігу шляхом повернення постачальнику (виробнику) та/або знищення.

Крім того, аптеки та лікарні в двотижневий термін повинні направити до територіального органу Держлікслужби за місцем знаходження копію акта про знищення відходів лікарського засобу.

"При наступних поставках лікарського засобу суб'єкт господарювання повинен вжити заходів щодо запобігання придбанню, реалізації та застосуванню цього лікарського засобу", — йдеться в розпорядженні.

Як писав OBOZREVATEL, нещодавно в Україні заборонили популярні таблетки від застуди і грипу. Причина — анулювання сертифіката відповідності умов виробництва.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Ліки в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".

1
Коментарі
3
12
Смішно
4
Цікаво
3
Сумно
1
Треш

Блоги медицини