В Україні заборонили відомий препарат

56,3 т.
В Україні заборонили відомий препарат

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела тимчасову заборону на продаж, зберігання і реалізацію препарату "Ентеросгель".

Даний препарат (сорбент) використовують при алергіях, отруєннях та інтоксикаціях.

Згідно з розпорядженням, тимчасову заборону на "Ентеросгель" (серія 2531217, паста для перорального застосування, 70 г/100 г по 405 г в контейнері, по 1 контейнеру в коробці з картону, виробництва української компанії "ЕОФ "КРЕОМА-ФАРМ") введено по через невідповідність вимогам до реєстраційного посвідчення за показником "рН" (показник завищений).

Відео дня

У зв'язку з цим Держслужба своїм розпорядженням зобов'язала всі суб'єкти держвласності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату негайно перевірити наявність забороненої його форми і зняти її з обороту для подальшого приміщення під карантин.

Раніше MEDOBOZ розповідав, що в Україні заборонили популярний препарат для сердечників.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки