В Україні зробили крок до легалізації марихуани: що це означає

27,3 т.
В Україні зробили крок до легалізації марихуани: що це означає

Комітет Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин підтримав запропонований неурядовими організаціями законопроект про легалізацію медичного використання марихуани.

Рішення ухвалено одноголосно. Його вже прокоментувала в. о. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.

"В Україні медичний канабіс зможе допомогти не менше 2 мільйонам людей, які страждають від хронічного болю, зокрема у пацієнтів із онкозахворюваннями", – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Читайте: Марихуану легалізують? У Раді виступили з несподіваною заявою

В Україні зробили крок до легалізації марихуани: що це означає
Відео дня

Нагадаємо, що нині марихуана легалізована в багатьох розвинених країнах світу. До того ж як у медичних цілях, так і для звичайного вживання. В Ізраїлі, наприклад, використання канабіса було дозволено в медичних цілях лише в 2018 році.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки