МоваЯзык

/ Новини медицини

В Україні з'явилася національна служба здоров'я

Кабінет міністрів України створив Національну службу здоров'я. Відповідне рішення було прийнято на засіданні 27 грудня.

Про це сказано на сайті Міністерства охорони здоров'я України.

"Ключовим для впровадження реформи фінансування системи охорони здоров'я в Україні є сьогоднішнє рішення Уряду про затвердження положення про Національну службу здоров'я України - національного страховика, який буде укладати договори з установами охорони здоров'я і закуповувати у них послуги з медичного обслуговування населення", - сказано на сайті відомства.

Документ набуде чинності, як тільки його підпише президент України Петро Порошенко.

Служба буде реалізовувати державну політику в сфері державного фінансування медичного обслуговування, а також аналізувати, моніторити і прогнозувати потреби українців у медичних послугах і ліках. Новостворена структура також буде замовником медичних послуг та препаратів за програмою медичних гарантій.

Вона буде складати, змінювати і розривати договори про медобслуговування населення і договори про реімбурсації в порядку встановленому Кабміном і забезпечувати функціонування електронної системи охорони здоров'я.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", за медичну допомогу в державних медичних установах платять 69% українців, з них 33% - майже завжди, 25% - іноді і ще 10% платили декілька разів.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини