МоваЯзык

/ Новини медицини

В запорізьких аптеках черги "тільки запитати" залишаються в минулому

Технології спрощують життя людини у різних аспектах, включаючи купівлю ліків. У роботизованих аптеках під брендом "Аптека Копійка" відвідувачі можуть дізнатися про потрібні позиції не у провізора. Це завдання супертехніки. Робот-консультант допомагає отримати потрібну інформацію онлайн. Його називають "молодшим братом" PharmBot, що вже полюбився людям.

Робот-консультант – це персональний помічник, який встигає приділити час кожному відвідувачу. Він надає інформацію і приймає замовлення. За його роботою цікаво спостерігати. Він перетворює відвідування аптеки на знайомство з інноваційними технологіями. І кожен може в цьому переконатися!

У п'ятницю, 17 травня, з 10:00 в аптеці під брендом "Аптека Копійка" за адресою: м Запоріжжя, вул. Новокузнецька, 27а стартує акція. Робот-консультант надасть інформацію про лікарські препарати, прийме замовлення, відповість на питання і допоможе оформити покупку без черги. Він підкаже, на якій касі забрати товар. Його "старший брат" PharmBot безпомилково знайде потрібний товар. Збере замовлення за 10 секунд. Не буде відволікатися і запам'ятає кожну позицію, яку попросить покупець.

Окрім знайомства з роботами, на відвідувачів чекають подарунки від партнерів проекту: MEDICO і MEDHOUSE. Перші 100 покупців гарантовано отримають подарунок. З числа людей, які пішли з роботизованої аптеки з товарами і заповнили анкети, о 18.00 виберуть щасливчика дня. Він отримає в подарунок автоматичний тонометр DR. FREI М-100А.

Нагадуємо, роботизовані аптеки під брендом "Аптека Копійка" одними з перших використовували в роботі PharmBot. Нещодавно там з'явилося ще одне автоматичне диво. Робот-консультант не втомлюється спілкуватися з покупцями і завжди радий розповісти про потрібний товар.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

0
Коментарі
5
0
Смішно
21
Цікаво
0
Сумно
2
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини