МоваЯзык

/ mamaclub

Вакцинація дітей в Україні: опублікований календар щеплень

У зв'язку зі збільшенням кількості людей, хворих на кір, у Міністерстві охорони здоров'я закликають батьків вакцинувати дітей проти небезпечного захворювання.

У відомстві також зазначають, що для захисту від кору необхідно отримати дві дози вакцини КПК.

"Якщо вашій дитині скоро виповнюється 1 рік або 6 років, йому необхідно зробити щеплення згідно з календарем щеплень. Якщо дитина пропустила першу або другу дозу вакцини КПК за графіком, зверніться до медичного закладу та отримаєте безкоштовні щеплення якомога швидше. Для дорослих: якщо ви не були вакциновані проти кору, вам також рекомендується зробити щеплення", - зазначають у МОЗ.

"МедОбоз" публікує календар дитячих щеплень, а також необхідні дозування для кожного віку.

Вакцинація дітей в Україні: опублікований календар щеплень

Зазначимо, що за 11 місяців 2017 року Україна зафіксували 3382 випадки захворювання на кір. Найбільше випадків зареєстрували в Івано-Франківській області - 1049, Одеській - 931, і Закарпатській - 416. 5 осіб в Одеській області померли, з них - 3 дітей.

Найбільше на кір хворіють діти, проте серед хворих є і значна кількість дорослих.

Головна причина спалахів - низький рівень охоплення щепленнями. У 2016 році менше половини українських дітей отримали щеплення від кору за графіком. З вересня 2017 року, за рішенням оперативного штабу МОЗ з реагування на ситуацію з кором в Україні, тривають посилені заходи по імунізації, щоб захистити якомога більшу кількість дітей.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", лікар-інфекціоніст Олена Луцька відповіла на головні запитання, що стосуються спалаху кору в Україні.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини