Вчені дізналися, як перемогти безсоння

12,5 т.
Вчені дізналися, як перемогти безсоння

Вчені з Колумбійського університету (США) знайшли спосіб перемогти безсоння.

Запобігти проблемі зі сном допоможуть спеціальні окуляри, забезпечені бурштиновими лінзами, повідомляється в Journal of Psychiatric Research, який цитує Newsyou.info.

Оскільки сучасні люди багато часу проводять за комп'ютером і іншими всілякими гаджетами, вони бачать багато холодного синього кольору, який випромінюють дисплеї. Подібне світло пригнічує вироблення мелатоніну - гормону, що регулює добові ритми. Це підвищує тривожність, викликає проблеми зі сном.

Відео дня

Хронічний недосип. Як із ним боротися?

Вчені придумали спеціальні окуляри з лінзами, пофарбованими в бурштиновий колір, що блокують синє світло екранів. 14 добровольців, у яких спостерігалася безсоння, взяли участь в експерименті. Частина з них носила окуляри з простими скляними лінзами, іншим видали окуляри з бурштиновими лінзами.

З'ясувалося, що використання спеціальних лінз продовжило сон на 30 хвилин. Учасники експерименту зазначали, що якість їхнього сну покращився, симптоми безсоння відступили.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", синдром неспокійних ніг із великою ймовірністю свідчить про швидке настання смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки