Вчені показали, що буде з людиною після 20 років роботи в офісі. Фото

32,6 т.
Вчені показали, що буде з людиною після 20 років роботи в офісі. Фото

У Великобританії вчені показали, як приблизно буде виглядати людина після 20 років роботи в офісі.

Була представлена модель жінки, яку назвали Емма, передає Metro.

"У майбутньому працівники будуть страждати від проблем зі здоров'ям нітрохи не менше тих, які трудилися ще до промислової революції", – розповів експерт із поведінки Вільям Хаєм.

Спеціаліст підготував звіт "Колега майбутнього", в якому дав рекомендації щодо поліпшення постави та інші поради на кшталт регулярних перерв на прогулянки.

Модель Емма була розроблена на основі результатів досліджень Хаєма. Як у людини, яка провела більшу частину свого життя, сидячи перед комп'ютером, її постава погіршилася. Також у неї спостерігається варикозне розширення вен і сухі червоні очі.

Відео дня

"Роботодавцям та працівникам потрібно терміново вирішувати проблему поганого стану здоров'я через умови праці", – наголосив Хаєм.

Модель Емма і Вільям Хаєм
Модель Емма

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, що знервовані рухи активізують клітини мозку і допомагають думати.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки