МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені заявили про ризик розвитку "хвороби Стівена Гокінга" через надмірні тренування

Регулярні й інтенсивні фізичні навантаження на організм можуть призвести до серйозних наслідків, виражених у захворюванні рухових нейронів. У групі ризику не всі спортсмени, а лише ті, що мають генетичну схильність і вразливість.

Про це розповіли вчені Шефілдського університету в Британії, передає ВВС. Генетики вказали, що саме ця недуга уразила видатного вченого сучасності Стівена Гокінга.

Розвиток захворювання призводить до порушення опорно-рухових, розмовних, слухових і навіть дихальних функцій організму. Причини виникнення нейронної хвороби в одних генетично схильних спортсменів і відсутність в інших із тим же генетичним кодом досі не вивчені.

"В середньому показники такі, що у кожної 300-ї людини може розвинутися ця хвороба. Зв'язок між фізичними вправами і нейронною атрофією існує вже давно, але чи дійсно це справжня причина або просто збіг, є приводом для запеклих суперечок у наукових колах", – зазначено в статті.

При цьому вчені твердо наполягають на продовженні активного фізичного життя професійних спортсменів, усупереч проведенню досліджень і наукових експериментів.

"Ніякі наукові дебати не повинні згубно впливати на спортивний режим і тягу до здорового способу життя", – резюмували фахівці.

Раніше OBOZREVATEL повідомляв про химерний зародок людини та мавпи, який було штучно зачато.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Дослідження вчених" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини