Вчені розповіли, як за стопою розпізнати хвороби

13,3 т.
Вчені розповіли, як за стопою розпізнати хвороби

У Великобританії вчені прийшли до висновку, що за станом стоп можна передбачити низку захворювань.

Наприклад, під час діабету потрібно частіше відвідувати ортопеда. Адже ця хвороба порушує чутливість у кінцівках, і людина часом не відчуває, як з'являються натертості й рани, пише Express.

Також за стопою можна дізнатися про можливий розвиток серцево-судинних захворювань.

Читайте: Як їсти і не товстіти: вчені назвали ідеальну дієту

"Холодна і бліда стопа може бути ознакою хвороби серця. Це результат порушеного кровообігу через закупорені артерії. Ранній артрит можна діагностувати, звернувши увагу на стан дрібних кісточок і суглобів стоп", – розповів лікар-ортопед Майкл Харрісон-Блаунт.

Відео дня

Крім того, проблеми з ногами можуть вказувати на аритмію або неврологічні хвороби. Ранні ознаки недуг виявляються постійною м'язовою слабкістю в кінцівках.

Вчені розповіли, як за стопою розпізнати хвороби

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені оголосили початок нової ери в лікуванні раку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки