Вчені розповіли, як просто подолати старіння мозку

24,5 т.
Вчені розповіли, як просто подолати старіння мозку

Канадські вчені з Альбертського університету виявили основні фактори, які стримують старіння мозку і розвиток хвороби Альцгеймера.

Дослідження проводили для людей, чий вік старше 55 років, передає EurekAlert.

Нова наукова робота показала, що центральна нервова система найповільніше старіє у людей (найчастіше жінок), освічених і залучених у соціальну активність, наприклад, організацію званих вечерь. Крім того, такі люди схильні до пізнання і навчання, включаючи користування комп'ютером та вивчення другої мови.

При цьому гарну пам'ять у людей 55-75 років зв'язали з низькою частотою серцевих скорочень, близьким до нормального індексу маси тіла, здатності до догляду за собою. Також важливо мати супутника по життю (дружину або чоловіка).

Відео дня

Погіршення пам'яті спостерігалося у тих, хто виявляв низьку пізнавальну активність, мав високу частоту серцевих скорочень, не доглядав за собою і не займався соціальною діяльністю.

Здорова старість

Як повідомляв OBOZREVATEL, названо дешеві продукти, які покращують пам'ять.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки