Вчені знайшли спосіб уникнути передчасної смерті

14,1 т.
Чи прийме лікар з 1 липня без декларації

Методичне звернення до одного лікаря зменшує ризик передчасної смерті і покращує якість медичної допомоги.

До такого висновку прийшли фахівці Університетів Ексетера і Манчестера на підставі даних 22 масштабних досліджень в дев'яти країнах світу. Про це повідомляє BMJ Open.

За словами фахівців, це пов'язано зі збільшенням задоволеності пацієнтів, посиленням заходів по зміцненню здоров'я і зменшенням використання лікарняних послуг.

Велика частина досліджень, а саме 81,8%, вказувала на постійне лікування у одного лікаря і зниження смертності. Зокрема, позитивний ефект було помічено у пацієнтів, які відвідують лікарів загальної практики і вузькоспеціалізованих фахівців.

Відео дня

Вчені вважають, що пацієнти в різних культурах світу витягують якусь користь з візитів до одного лікаря. На думку авторів, це доводить, що людський фактор має важливе значення в медицині, незважаючи на істотні технічні досягнення.

Як повідомлявOBOZREVATEL, раніше вчені Університету Копенгагена назвали причину ранньої смерті.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки