Ризик мінімальний: вчені назвали допустиму дозу алкоголю

Ризик мінімальний: вчені назвали допустиму дозу алкоголю

Американська асоціація кардіологів визначила безпечну дозу алкоголю, при вживанні якої ризик розвитку різних важких наслідків мінімальний.

У дослідженні взяли участь 4710 людей у віці від 18 до 45 років, повідомляється на сайті асоціації.

Фахівці враховували дієти і фізичну активність учасників.

За підсумками досліджень вчені заявили, що чоловіки, які випивають частіше 12 разів на рік, більше схильні до підвищення кров'яного тиску і рівня холестерину, ніж зовсім непитущі. У жінок, які п’ьють, спостерігається підвищення цукру в крові.

Автори експерименту зазначають, що необхідно відмовитися від алкоголю задля запобігання серцево-судинних захворювань. При цьому вони встановили допустиму дозу, при вживанні якої ризик виникнення наслідків мінімальний.

Відео дня

На думку вчених, для чоловіків безпечно щоденне вживання до 680 грамів пива, 220 грамів вина або 80 грамів міцного алкоголю. Для жінок допустимі порції в два рази менші.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені з'ясували, що ті, хто п'є не більше однієї стандартної порції алкоголю (10 г чистого спирту) на день, мають найнижчий ризик розвитку злоякісних пухлин серед питущих людей.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки