Вчені з'ясували ключовий фактор у боротьбі з раком

17,8 т.
Вчені з'ясували ключовий фактор у боротьбі з раком

Фахівці з Центрів із контролю і профілактики захворювань (CDC) з'ясували, що 40 відсотків усіх випадків раку, виявлених у США, могли бути викликані або самим ожирінням, або іншими причинами, що сприяють появі зайвої ваги.

Як повідомляє Lenta.ru, таким чином, дотримання здорового способу життя є основним способом профілактики злоякісних пухлин.

У дослідженні взяли участь 630 тисяч американців із діагнозом рак. Вчені виявили зв'язок між ожирінням і 13 видами злоякісних пухлин, включаючи рак мозку, стравоходу, молочної залози, щитовидної залози, жовчного міхура, шлунка, печінки, підшлункової залози, нирок, яєчників, матки, товстої кишки і множинну мієлому. Ці різновиди склали 40 відсотків усіх випадків раку, зареєстрованих у 2014 році у США.

Відео дня

Кількість випадків раку, пов'язаного з ожирінням, збільшилася на сім відсотків у період між 2005 і 2014 роками. Кількість хворих на рак товстої кишки знизилося на 23 відсотка, що пов'язано з ранньою діагностикою передракових станів.

Згідно із заявою Лізи Річардсон (Lisa Richardson), директора відділу профілактики та контролю за раковими захворюваннями CDC, втрата ваги може зменшити ризик злоякісних новоутворень.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", італійські фахівці досягли успіху в галузі реконструктивної хірургії в онкології і змогли запустити унікальну технологію, яка дозволить замінювати людські кістки протезами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки