Від взуття до зубної щітки: названі речі, які викликають рак

24,8 т.
Від взуття до зубної щітки: названі речі, які викликають рак

Останні наукові дослідження підтверджують: небезпечні канцерогени, такі як формальдегід, триклозан, нафталін можуть стати причиною виникнення раку.

Як повідомляє газета "Сегодня", побутові товари з високою концентрацією цих небезпечних хімічних речовин продовжують наповнювати ринок, і ми несемо все це в будинок.

Освіжувачі повітря, хімічні засоби для чищення

Вдихнувши освіжувача повітря, можна заробити не тільки запалення верхніх дихальних шляхів. Сучасні освіжувачі містять летючі речовини, які провокують розвиток злоякісних клітин в організмі.

Відео дня

Варто рідше використовувати сильні хімічні засоби для чищення різних поверхонь - вони не тільки вбивають бруд, вони вбивають здоров'я. На щастя, чистоту можна підтримувати за допомогою натуральних засобів.

Зубна паста й ополіскувачі для рота

Широко поширені речовини в складі зубних паст - триклозан і фторид. Це дуже небезпечні сполуки, які мають властивість накопичуватися в організмі. Також небезпечними є яскраві барвники, які присутні в звичайній пасті з лишком. Час переходити на органічну натуральну зубну пасту.

Посуд із тефлоновим покриттям

Сам по собі такий посуд безпечний. Тефлонові покриття дозволяють готувати їжу з мінімальною кількістю масла, їжа не підгорає. Але щойно на улюбленій сковорідці з'являється подряпина, вона стає небезпечною: при нагріванні пошкодженого тефлонового покриття виділяються небезпечні хімічні речовини, такі як перфтороктанова карбонова кислота, яким немає місця в їжі людини.

Брудне, старе взуття

Коли заходиш у будинок, взуття найкраще одразу ж скласти в спеціальну шафку. Справа в тому, що разом із взуттям додому ми приносимо абсолютно непотрібні і шкідливі хімічні речовини - починаючи від свинцю і закінчуючи пестицидами.

Декоративні свічки

Гніт красивої свічки дуже часто містить свинець для збільшення твердості. Свинець викликає гормональний дисбаланс у людей різного віку, у дітей можуть виникнути проблеми з навчанням і порушенням уваги, якщо свинцю в будинку занадто багато. Накопичений у тілі свинець сприяє розвитку ракових клітин.

Дезодеранти й антиперспіранти

Антиперспіранти, які містять алюміній, фталати і триклозан, повинні зникнути з твого будинку. Особливо небезпечно користуватися такими засобами жінкам - доведено, що алюміній стає причиною виникнення раку грудей.

Фіранка для душу

Набагато краще поставити в душі скляну панель. Коли у ванній кімнаті волого і спекотно, пластикова фіранка починає виділяти в повітря небезпечні для здоров'я речовини.

Фарби та лаки

Використовуючи в будинку фарбу або лак, не забувай все добре провітрювати. Навіть звичайний лак для нігтів впливає на стан здоров'я, що вже говорити про будівельні фарби і лаки.

Небезпечні хімічні речовини, - канцерогени - які присутні в цих звичних для нас речах, здатні впливати на ДНК нормальних клітин. Вони викликають незворотні зміни в генному матеріалі, саме тому людина і починає хворіти.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", італійські фахівці досягли успіху в галузі реконструктивної хірургії в онкології і змогли запустити унікальну технологію, яка дозволить замінювати людські кістки протезами.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки