Відомий психіатр запропонував неймовірно простий спосіб лікування депресії

9,4 т.
Відомий психіатр запропонував неймовірно простий спосіб лікування депресії

Психічні розлади можуть бути викликані запаленням тканин мозку, через що звичайні протизапальні препарати можуть допомогти в лікуванні депресії.

Про це глава кафедри психіатрії Кембриджського університету професор Едвард Білмор (Edward Bullmore) написав у статті для The Guardian.

За його словами, саме запалення неминуче супроводжує багато захворювань, але, якщо раніше досліджували тільки його глибокий зв'язок з хворобами організму, зараз стає зрозуміло, що воно так само пов'язано й з розладами мозку та розуму.

Експерименти показали, що запальні процеси можуть викликати порушення в роботі мозку, в залежності від ділянки ураження спричинити за собою ті чи інші психічні розлади.

Відео дня

Читайте також, як депресію лікують галюциногеними грибами

Знайшли зв'язок між запаленнями і такими хворобами як розсіяний склероз, шизофренія.

Депресія теж пов'язана із запальними процесами, але поки не ясно, вони супроводжують хворобу чи ж є її причиною.

Якщо з'ясується, що саме запалення можуть викликати розлад, то протизапальні ліки будуть діяти як антидепресанти.

На даний момент в рамках цієї теорії вже почали розробляти нові препарати для лікування і набирати для випробувань людей з клінічною депресією і підтвердженими аналізом крові запальними процесами.

Нагадаємо, раніше жінка ризикнула життям і пішла на радикальний медикаментозний метод боротьби з депресією, - ризик приніс їх полегшення.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки