Жінка відкрила дуже незвичайний спосіб лікування депресії

22,8 т.
Жінка відкрила дуже незвичайний спосіб лікування депресії

У Великій Британії блогер Хізер Б. Армстронг 10 раз була введена в стан медикаментозної коми, щоб позбутися від депресії.

Свою історію вона розповіла британській газеті The Guardian.

Відзначається, що пік пригніченого стану випав на кінець 2016 року, коли жінка просто сиділа на підлозі кухні і говорила матері по телефону, що хоче померти, - тоді її діти святкували Різдво з батьком, колишнім чоловіком Хізер, а її власне побачення провалилося.

Хізер Б. Армстронг
Відео дня

На той момент жінка вже більше півтора року була у важкій депресії, при цьому, її перші прояви вона відстежує ще зі школи, коли конфліктувала з учителями, в той час як перші антидепресанти вона почала приймати вже в коледжі.

Післяпологова депресія, важкий тренувальний режим перед марафоном, зміна релігії і роботи, - за довгі роки все це тільки погіршило ситуацію, але Хізер боялася говорити про це з кимось, крім своїх дочок віком 9 і 15 років.

Після випадку на кухні мати змусила жінку записатися до психіатра, який запропонував експериментальну програму, яка нібито могла побороти депресію всього за кілька тижнів.

Навесні 2017 Армстронг почала ходити в лікарню тричі на тиждень, щоб її занурювали за допомогою медикаментів в глибокий сон, сильну анестезію, практично в кому, під час якої лікарі уважно стежили за активністю її мозку.

Ілюстрація

Після п'ятої процедури з 10-ти жінка захотіла танцювати, як тільки повернулася додому, прийняла душ, і відчула незвичайне для себе бажання вийти кудись, прогулятися.

Всього в експерименті брали участь 10 осіб, і Хізер стала однією з шести, у кого сила депресії знизилася більш ніж на половину, а всього через кілька місяців після лікування вона почала зустрічатися з новим чоловіком, незабаром після чого переїхала разом з ним і дітьми.

На даний момент вона продовжує приймати ліки, але вже не відчуває себе загнаною в кут. Своїм досвідом вона поділилася в книзі під назвою: "The Valedictorian of Being Dead: The True Story of Dying Ten Times to Live".

Нагадаємо, раніше стало відомо, як антибіотики можуть викликати інфаркт і інсульт у жінок.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки