Викликає рак: з'ясувалася несподівана небезпека дитячих меблів

39,0 т.
Викликає рак: з'ясувалася несподівана небезпека дитячих меблів

Побутові меблі, зокрема і дитячі, можуть викликати кашель і загальне погіршення здоров'я у дитини. Причина криється в формальдегіді, яким часто покривають ліжечка і стільчики.

В окремих випадках формальдегід може викликати рак, йдеться в розслідуванні журналістів програми "Гроші". За словами жительки Одеси Ганни, її син почав сильно кашляти після придбання дорогих дитячих меблів.

Вона вибрала найдорожчого виробника, сподіваючись на відповідну якість. У безпеці продукції її також запевнили продавці. Однак у перший же день після встановлення з'явилися негативні наслідки.

Читайте: Вчені з'ясували, якої непоправної шкоди здоров'ю дітей завдають веганські дієти

Відео дня

"Насторожив запах, він був дуже гострий і різкий", – розповіла Анна.

Меблі з формальдегідом

Незабаром після цього у її дитини почалися напади кашлю, які атакували її вранці і ввечері. З'ясувалося, що вміст формальдегіду в дитячій кімнаті перевищував норму в кілька разів. При цьому показник продовжував зростати.

Вміст формальдегіду в повітрі

Як писав OBOZREVATEL, медики назвали нову небезпеку комп'ютерів для здоров'я дітей. Дослідження показали, що у тих, хто тривалий час проводив перед екранами, спостерігалися зміни в структурі тканин мозку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки