МоваЯзык

/ mamaclub

Введення вакцини не робить організм сприйнятливим до інфекцій

Всі ми вже звикли до того, що після щеплення потрібно протягом декількох днів або тижнів бути обережними з відвідуванням людних місць і всіляко уникати будь-яких джерел інфікування. Все це потрібно, щоб не захворіти, оскільки щеплення нібито тимчасово виводить імунітет з рівноваги, від чого організм стає сприйнятливим до інфекцій.

Проте останнє дослідження американських вчених спростувало цю теорію, передає Medscape. За їхніми словами, введення планових щеплень дітям до двох років не збільшує ризик інших інфекційних захворювань.

Як відомо, раніше існувала версія, що вплив декількох антигенів вакцини може викликати імунну дисфункцію і збільшити ризик зараження інфекціями, не пов'язаними з вакцинацією.

Щоб оцінити цю можливість, дослідники оцінили дані щодо 495 193 дітей. Серед них вчені відокремили в окрему групу 47 061 дітей, яким діагностували інфекції, не пов'язані з вакцинацією.

Коли дослідники підрахували загальну кількість вакцинних антигенів, і різниці між першою і другою групою вчені не виявили. Зокрема, середнє число антигенів становило 240,6 для дітей з підтвердженою інфекцією і 242,9 для дітей без інфекції.

Так, у результаті проведеної роботи вченим вдалося довести, що введення щеплень згідно календарю вакцинації не погіршує роботу імунітету.

Раніше "МедОбоз" розповідав про те, чому нам знову загрожують небезпечні інфекції.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "здоров'я" на сайті "OBOZREVATEL".

Тема
0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини