Як мікрохвильовки впливають на людину: вчені вказали на небезпеку

17,7 т.
Як мікрохвильовки впливають на людину: вчені вказали на небезпеку

Вчені Манчестерського університету з'ясували, що всі мікрохвильові печі в Європі випускають стільки ж вуглекислого газу, скільки сім мільйонів автомобілів. На думку дослідників, неефективне їх використання сприяє глобальному потеплінню, яке загрожує людству.

За інформацією Lenta.ru, дослідники визначили кількість викидів діоксиду вуглецю на кожному з етапів виробництва й експлуатації СВЧ-печей, а також при їхній утилізації. За їхніми оцінками, 19 мікрохвильовок протягом року сприяють виділенню в атмосферу парникового газу такого ж обсягу, скільки виділяє один автомобіль.

Однак вчені стверджують, що обсяг автомобільних викидів в одній тільки Великобританії в 10 разів перевищує кількість вуглекислого газу, що викидається при використанні всіх СВЧ-печей у європейських країнах. Крім того, енергія витрачається при приготуванні їжі в мікрохвильових печах менше, ніж при інших формах теплової обробки.

Відео дня

Проте, фахівці рекомендують відключати печі одразу після використання, щоб електрику не витрачати на додаткові функції, наприклад, електронний годинник.

Як зазначають дослідники, тривалість життя мікрохвильовок за останні 20 років зменшилася майже на сім років. Очікується, що до 2020 року на смітник буде викинуто близько 16 мільйонів пристроїв. Це також сприяє збільшенню обсягів парникових газів, що викидаються в атмосферу, і посиленню темпів глобального потепління.

Як раніше повідомляв "МедОбоз", американські вчені з'ясували, що регулярне вживання в їжу надмірної кількості солі провокує зміни імунної системи в кишечнику, які тягнуть за собою деградацію когнітивних функцій людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки