Як прожити довше за всіх: вчені назвали два фактори

28,8 т.
Як прожити довше за всіх: вчені назвали два фактори

Співробітники канадського Університету Макмастера встановили, що 150 хвилин фізичної активності в тиждень знижують ризик передчасної смерті.

Як повідомляє Newsyou, фахівці провели дослідження серед 130 тисяч жителів 17 країн у віці від 35 до 70 років. У спостереженнях враховувалися як спосіб життя, так і економічний статус учасників експерименту.

Після семирічного дослідження, канадські вчені з'ясували, що дві з половиною години фізичних навантажень на тиждень поліпшили показники здоров'я добровольців. При цьому наголошується, що виконувалися вправи середньої інтенсивності.

Відео дня

Також важливим моментом у боротьбі зі старістю є помірне голодування. Під час тривалих експериментів фахівці прийшли до висновку, що чим нижча калорійність їжі, тим повільніше відбуваються епігенетичні зміни в організмі людини і тим довше живе людина.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", надлишок марганцю в організмі, який міститься в шпинаті, молюсках, горіхах та інших продуктах, може сприяти зростанню бактерій золотистого стафілокока.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки